Sık Sorulan Sorular

REZERVASYONU YAPILMIŞ ARAÇ NASIL TESLİM ALINABİLİR ?Araç, eğer " Havalimanında Teslim " koşuluyla rezerve edilmiş ise, HASGÜLLER Car Rental`dan bir personel, havaalanınında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, HASGÜLLER Car Rental`dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktır.

NASIL REZERVASYON YAPILIR?Rezervasyon işlemi 3 basit adımdan oluşmaktadır. Birinci adım; Kiralanacak yer ve tarih seçimi, ikinci adım; Araç seçimi ve üçüncü adım ise iletişim bilgilerinizin girilmesi ile formun gönderilmesi sonrasında rezervasyon işleminiz tamamlanır. Rezervasyon yapmak için sitemizin ana sayfasında bulunan "ARAÇ VE FİYAT SORGULAMA" başlığı altındaki formu doldurarak ihtiyacınız olan tarihleri belirtiniz ve "ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER" butonuna tıklayınız. Gelen sayfadan araç seçiminizi yapınız ve rezervasyon işlemini gerçekleştirmek için devam ediniz. Hakkınızda yeterli bilgi kapsayan formunuz elimize ulaştığında rezervasyon bilgileriniz tarafımızdan incelenir ve olumlu veya olumsuz olarak size e-posta gönderilerek bilgi verilir. Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

KİRALANANAN ARAÇ, BAŞKASI TARAFINDAN KULLANILABİLİRMİ ?aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.

ARAÇ ARIZALANIRSA NE OLUR ?Seyahatinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğu takdirde, sorunu en kısa zamanda giderilir.

REZERVASYONUMU NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?Aracı alış tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.

ÖDEME NASIL YAPILIR ?Aracı size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan doları ile ödeme yapabilirsiniz

ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI NELERİ KAPSAR ?Kiralanan araçlar ile sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Şehir havalimanına araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir. Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez.rnrnSitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır.

REZERVASYONU YAPILMIŞ ARAÇ NASIL TESLİM ALINABİLİR ?Araç, eğer " Havalimanında Teslim " koşuluyla rezerve edilmiş ise, HASGÜLLER Oto Kiralama``dan bir personel, havaalanınında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.